Central organisation

Välkommen att kontakta oss på Ocab och Oleter Group AB. Vi är det centrala koncernbolaget för gemensamma frågor inom Ocab som marknadsföring, utbildning, affärsutveckling och samordning av riksavtal med kunder och leverantörer.

Nedan hittar du alla kontaktuppgifter till oss, varmt välkommen med din kontakt!

Skicka ett meddelande

Adress

Hantverkarvägen 1

145 63 Norsborg

E-post:info@ocab.se

Kontaktpersoner

Ola Spetz
VD & Koncernchef
E-post: ola.spetz@ocab.se

Henrik Olsson
CIO
E-post: henrik.olsson@ocab.se

Henrik Vikland
CFO
E-post: henrik.vikland@ocab.se

Hanna Lettosunti
Fakturafrågor
E-post: hanna.lettosunti@ocab.se

Elisabeth Gardner
Marknad
E-post: elisabeth.gardner@ocab.se

Peter Andersson
Inköp
E-post: peter.andersson@ocab.se

Åsa Mårtensson
HR
E-post: asa.martensson@ocab.se

Catrin Eriksson
Kvalitet & miljö
E-post: catrin.eriksson@ocab.se

Martin Gustavsson
Affärsutveckling
E-post: martin.gustavsson@ocab.se

Linus Berg
Hållbarhet
E-post: linus.berg@ocab.se

Patrik Persson
Försäljning och avtal
E-post: patrik.persson@ocab.se

Urban Noork
Försäljning och avtal
E-post: urban.noork@ocab.se

Kontaktformulär

    Jag vill bli uppringd

    Jag samtycker till Ocabs hantering av personuppgifter.
    Läs mer om hur vi hanterar personuppgifter