Central organisation 2020-10-19T10:07:52+00:00

Central organisation

Välkommen att kontakta oss på Ocab och Oleter Group AB. Vi är det centrala koncernbolaget för gemensamma frågor inom Ocab som marknadsföring, utbildning, affärsutveckling och samordning av riksavtal med kunder och leverantörer.

Nedan hittar du alla kontaktuppgifter till oss, varmt välkommen med din kontakt!

Skicka ett meddelande

Adress

Hantverkarvägen 1

145 63 Norsborg

E-post:info@ocab.se

Kontaktpersoner

Ola Spetz
VD & Koncernchef
E-post: ola.spetz@ocab.se

Henrik Vikland
CFO
E-post: henrik.vikland@ocab.se

Henrik Olsson
IT
E-post: henrik.olsson@ocab.se

Elisabeth Gardner
Marknad
E-post: elisabeth.gardner@ocab.se

Catrin Eriksson
Kvalitet & miljö
E-post: catrin.eriksson@ocab.se

Åsa Mårtensson
HR
E-post: asa.martensson@ocab.se

Hanna Lettosunti
Fakturafrågor
E-post: hanna.lettosunti@ocab.se

Patrik Persson
Försäljning och avtal
E-post: patrik.persson@ocab.se

Urban Noork
Försäljning och avtal
E-post: urban.noork@ocab.se

Linus Berg
Affärsutveckling
E-post: linus.berg@ocab.se

Kontaktformulär

Jag vill bli uppringd

Jag samtycker till Ocabs hantering av personuppgifter. Läs mer om hur vi hanterar personuppgifter